tel: 792 233 332 PN – PT: 8.00 – 16.00

Imprezy, integracje dla firm. Gry militarne, na orientację, selekcja na wesoło, surviwal. Wprowadzimy Was w las i środek akcji.
Podczas naszych szkoleń nie tylko jest zabawa staramy się przekazać maksimum wiedzy z surviwalu, nawigacji, a także podczas szkoleń strzeleckich.

Na początku ubieramy Was w mundury i …

1. Atak terrorystyczny

Organizujemy i prowadzimy szkolenia antyterrorystyczne. Szkolenia te mogą być w formie samych wykładów jak i przeprowadzenie pozorowanego ataku, omówienie. Możemy to wykonać w budynkach użyteczności publicznej, jak i prywatnych firmach instytucjach, galeriach, a także w naszych obiektach czy też w hotelach.

2. Szkolenia  zgrywające zespół

Cykl szkoleń polegających na zgrywaniu zespołu oparte o szkolenia wojsk specjalnych.

3. Gry i szkolenia militarne

Szkolenia militarne dedykowane są do urzędów, instytucji, szkół. Mamy programy jak postępować w razie ataku terrorystycznego, jak postępować moją pracownicy, szkoły czy też urzędy, co robić w trudnych sytuacjach. Symulowane napady itp…
Kolejnym pakietem szkoleń są szkolenia para militarne dla zorganizowanych grup, firm. Jesteśmy w stanie wyłonić liderów i powiedzieć bardzo dużo o pracownikach jak działają w stresie, na zmęczeniu.

Ubieramy uczestników w mundury, przyjmujemy do armii, prowadzimy cykl szkoleń potrzebnych w trakcie dalszej części misji i na koniec zespół wyrusza realizować misję.

4. Gry surwiwalowe

Jedno, dwu i trzy dniowe szkolenia surwiwalowe. Poziom i zakres szkoleń dopasowujemy indywidualnie dla klienta w zależności od grupy dla kogo ma być przeznaczone. Lub jeśli nie masz grupy a chcesz rozpocząć przygodę z surviwalem zapraszamy na szkolenia surviwalowe.


Galeria